Sia به رقم SEC 225K $ بیش از 120K $ فروش ثبت نشده توکن رسیده است

ارز دیجیتال

Nebulous مستقر در بوستون ، سازندگان شبکه Sia برای ذخیره سازی داده های غیرمتمرکز ، با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (SEC) بر سر ارائه طرح و تبدیل اوراق بهادار ثبت نشده ثبت شده است.

این شرکت در یک پست وبلاگ روز سه شنبه بدون اعتراف به تقصیر ، تسویه حساب را اعلام کرد. مبلغ پرداخت مبلغ 120،000 دلار ، سود تعصب 24602 دلار و جریمه پول ملکی 80،000 دلار خواهد بود. در زمان فروش توکن های سال 2014 ، Nebulous تقریباً 120،000 دلار جمع آوری کرد.

تسویه حساب Sia درست یک روز پس از اعلام خبر Block.One 24 میلیون دلار تسویه حساب با SEC برای فروش اوراق بهادار سازنده EOS 4.1 میلیارد دلار است.

به عنوان بخشی از حل و فصل Nebulous ، این شرکت نیازی به ثبت نشانه ابزار Siacoin به عنوان امنیتی ندارد. Siacoins در اکوسیستم Sia برای خرید و فروش فضای ذخیره سازی ابری و پرداخت درآمدها به سرمایه گذاران Siafund استفاده می شود.

به گفته نمایندگان قانونی Nebulous در Cooley LLP ، این شبکه توسط 323 میزبان در 43 کشور مختلف برای ذخیره پرونده های منعقد شده بیش از 500 ترابایت داده استفاده می شود.

COO Nebulous Zach Herbert به CoinDesk گفت:

“اگرچه مجازات ارائه شده برای ثبت نام نشده Siafunds در سال 2014 بسیار زیاد است ، ما هیجان زده می شویم که SEC تصمیم گرفت هیچ اقدامی علیه Siacoins انجام ندهد ، و ما معتقدیم که این توافق نامه مدل دو علامت ما را تأیید می کند.”

حراج
مدل دو علامت این شرکت با فروش سیاستوک در سال 2014 تأمین شد ، که این شرکت تبلیغ کرد: “درآمد تضمینی متناسب با ارزش ذخیره ای که از شبکه Sia اجاره شده است.”

READ  Binance و Polychain در حال سرمایه گذاری یک بانک دوستانه با رمزنگاری در مالت هستند

دو روز پس از این اعلامیه ، این شرکت با راه اندازی شبکه Sia اقدام به فروش Sianotes کرد که قابل تبدیل به سهام است. این پیشنهاد از طریق Bitcointalk.org ، سه ماه قبل از عرضه ethereum صورت گرفت ، و تقریباً 1،250 نت با قیمت متوسط ​​96 دلار فروخته می شود.

به گفته SEC ، “Sianotes و ، همانطور که تصور می شود ، Siastock اوراق بهادار بود.” این شرکت نتوانست پیشنهاد ارائه دهد و هرگز “قدم برداشت” برای تأیید خریداران Sianote سرمایه گذاران واجد شرایط.

Nebulous در بیانیه ای نوشت:

“در این مراحل ابتدایی توسعه فن آوری های blockchain ، تیم Nebulous پیش بینی نکرده است که SEC بعداً Sianotes یا سایر دارایی های blockchain را اوراق بهادار تلقی کند.”

SEC همچنین از تبدیل ثبت نشده “یادداشت” به “سهام” در سال 2015 سؤال كرد. پیش از راه اندازی سكوی Sia ، این شركت Siastock را به Siafunds تغییر نام داد كه SEC نیز ادعا می كند SEC “امنیتی” بود.

این تبدیل در آوریل 2015 آغاز شد و تا ژوئن شرکت تقریباً 1،189 Sianotes ، که توسط 46 سرمایه گذار تقریبا 46 سرمایه گذاری برگزار شد ، برای Siafunds رد و بدل کرد. طبق گفته SEC ، 61 یادداشت به دلیل عدم سکونت “نمی داند چه کسی متعلق به آنهاست” بی حساب ماند.

هربرت گفت: “پس از تحقق Siafunds ممکن است اوراق بهادار باشد که ما یک پیشنهاد مناسب Reg D را در آوریل 2018 انجام دادیم.” در ماه ژوئیه ، این شرکت 3.5 میلیون دلار در دور قبل از سری A به سرپرستی Bain Capital Ventures جمع آوری کرد.

READ  گروه Coinbase-Led با هدف کمک به شرکت های Crypto در جلوگیری از نقض اوراق بهادار

تصویر دفتر مرکزی SEC از طریق بایگانی CoinDesk

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *