Ex-BlackRock Exec به عنوان General Counsel به ارائه دهنده کیف پول می پیوندد

ارز دیجیتال

و ارائه دهنده داده های Crypto Blockchain یک جانباز را در فضای مالی سنتی انتخاب کرده است.

هوارد سورلوف به عنوان اولین مشاور عمومی برای پیوستن به تیم اجرایی Blockchain به شرکت رمزنگاری پیوست. رئیس گروه و مدیر ارشد حقوقی شرکت ، مارکو سانتوری ، در تیم اجرایی نیز حضور دارد.

براساس یک بیانیه مطبوعاتی Blockchain ، سورلوف با 25 سال تجربه اجرایی ترکیبی در BlackRock و Goldman Sachs همراه است.

در حالی که سورلوف تمام عمر خود را در امور مالی سنتی گذرانده است ، او معتقد است که وی برای کمک به آتش زدن دنباله ای از مرزهای رمزنگاری نظارتی مجهز است. سورلوف در یک ایمیل به CoinDesk گفت: “عمودی هایی که من در آن کار کردم اساساً با هر سازمانی راه اندازی بودند.”

سورلوف سمتهایی مانند معاون مشاور عمومی و مدیر ارشد جهانی در بازوی ETF BlackRock را در iShares داشت. وی همچنین در چندین کمیته اصلی این شرکت خدمت کرده و به 13 مورد از طریق خرید BlackRock کمک کرده است.

وی قبل از بلک آرک ، بر استراتژی و ساختار قانونی بیش از 1000 محصول سرمایه گذاری به عنوان مدیرعامل و مشاور عمومی گلدمن ساکس نظارت داشت. اینها شامل صندوق های متقابل ایالات متحده ، صندوق های تامینی ، صندوق های سهام خصوصی ، مشتقات و صندوق های بازار پول از جمله سایرین بود.

بلاکچین در خدمت افراد و موسسات است و اخیراً مبادله رمزپایه ای را با تجارت میکرو ثانیه به نام The PIT راه اندازی کرده است. این شرکت بیش از 70 میلیون دلار سرمایه گذارانی مانند Lightspeed Venture Partners و Google Ventures جمع آوری کرده است. در اواخر سال گذشته ، آن را به عنوان مدیر ارشد مالی ، اسپرینگلف هولدینگ را استخدام كرد.

READ  Binance و Polychain در حال سرمایه گذاری یک بانک دوستانه با رمزنگاری در مالت هستند

سورلوف گفت که ابزار جدیدتری برای رمزنگاری وجود دارد تا اینکه یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری جدید باشد:

“چه این یک چیز کوچک باشد مثل پرداخت یک دوست یا انتقال پول در سراسر جهان بدون واسطه ، برنامه های کاربردی گسترده هستند.”

مدیر عامل شرکت پیتر اسمیت و ژنرال مشاور هواند سورلوف از طریق Blockchain

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *