Crypto Token HBAR در حال تانکینگ است و Hedera Hashgraph به دنبال راه حل است

ارز دیجیتال

طی کمی بیش از دو هفته ، رمزگذاری HBAR Hedera Hashgraph از زمان 0.38 سنت به بالای 0.36 سنت و در حدود 0.03 دلار رسیده است. مدیرعامل شبکه مانند blockchain اکنون می گوید که او دوباره مدل اقتصادی نشانه ها را دوباره ارزیابی خواهد کرد و به طور بالقوه برنامه توزیع HBAR را تغییر می دهد تا به شرکت فرصت دهد تا دوباره ارزیابی کند.

Hedera Hashgraph با اصلاحیه ای که روز دوشنبه در کانال تلگرام شبکه به اشتراک گذاشته شد ، نوشت: “ما از عملکرد فنی پلتفرم خود هیجان زده هستیم.” “ما همچنین معتقدیم که ممکن است فرصتی برای پیشرفت در مدل سکه Hedera وجود داشته باشد.”

مدیر عامل و موسس موسس مانس هارمون هفته گذشته در یك پست وبلاگ خاطرنشان كرد كه 2.2 میلیون تراکنش در هفته اول خود از طریق شبکه اجرا شده است ، با استفاده از شبکه در حدود 3 یا 4 تراکنش در ثانیه و معاملات در حدود 2 تا 3 ثانیه. Hedera از اظهارنظر درباره این داستان خودداری کرد و گفت این شرکت قیمت HBAR را حدس نمی زند.

با این حال ، Hedera در پست خود خاطرنشان کرد که این استارتاپ با اقتصاددانان آموزش دیده در دانشگاه هاروارد از شرکت مشاوره شرکت Prysm Group برای ارزیابی مجدد مدل اقتصادی HBAR همکاری می کند. هدف: برای دیدن اینکه آیا این “انگیزه های مناسبی برای توسعه دهندگان برای توسعه در شبکه دارد” یا خیر.

کاهش سرعت SAFT
در جدیدترین پیشنهاد Hedera برای اصلاح الگوی توزیع برای توافق های ساده برای شرکت کنندگان در نشانه های آینده (SAFT) ، Hedera پیشنهاد کرده است که توزیع های بعدی SAFT بصورت سه ماهه انجام شود نه ماهانه ، به این معنی که دارندگان SAFT 1 و 2 می توانند توزیع بعدی خود را در ماه دسامبر دریافت کنند. 22 به جای 22 اکتبر.

READ  این بانک Crypto Savvy در حال ایجاد پهنای باند برای پرداخت های خرده فروشی بیت کوین است

این پیشنهاد مستلزم توافق بین Hedera و “افرادی است که اکثریت مبلغ خرید آن سری SAFT را دارند.”

هارمون در این پیشنهاد نوشت:

“اگرچه ما از حجم فعالیت اولیه شبکه بسیار خرسندیم ، ممکن است زودرس توزیع سکه های SAFT 1 و SAFT 2 در طی یک ماه آخرین … قبل از دریافت نتایج بررسی گروه Prysm ، زودرس باشد. بنابراین ، هدف از اصلاحیه سوم پیشنهادی ، گسترش اختیار Hedera برای اجازه انتشار سکه های سه ماهه است. ”

Hedera در زمانی که Altcoins سوار موج مهمی از حدس و گمان سال 2017 شد ، درآمد این پروژه را جمع آوری کرد ، گفت: اریک وال ، رهبر سابق شرکتهای بزرگ نزدک در فروش نرم افزار fintech Cinnober.

وال گفت: در حالی که Hedera یک شورای حکومتی با مشخصات بالا – از جمله IBM ، Boeing ، Deutsche Telekom ، Tata ، Nomura و FIS فروشنده فن آوری بانکی تشکیل داده است – هنوز باید موارد استفاده از مشخصات بالا برای HBAR را نشان نداد. اکنون که HBAR برای صرافی ها آزاد است ، ایجاد تقاضای خرده فروشی برای Hedera بسیار مهم خواهد بود.

وال گفت: “هرچه HBAR بیشتر آزاد شود ، فشار فروش بر HBAR افزایش می یابد.” “برای حمایت از قیمت فروش فشار ، چیزی نیاز دارد تا سرمایه گذاران و دلالان را در این بازار جذب کند … زیرا این عرضه قصد دارد سیستم را شوکه کند.”

وال افزود: افت قیمت HBAR تا حدودی شبیه به عرضه اولیه Zcash است که در روز اول خود در اکتبر 2016 به بیش از 2 میلیون دلار افزایش یافت و در ماه دسامبر به زیر 50 دلار سقوط کرد. در روز اول Zcash آن را از تقریباً 3،300 BTC در آن زمان به 48 BTC رساند.

READ  Ex-BlackRock Exec به عنوان General Counsel به ارائه دهنده کیف پول می پیوندد

براساس شاخص midcap Bitwise ، در کل Altcoins در سال گذشته حدود 50 درصد کاهش یافته است ، در حالی که HBAR از آخرین فروش SAFT در اوت 2018 حدود 75 درصد کاهش یافته است و ارزش سکه را 12 سنت کاهش داده است. Hedera تنها شبکه altcoin نیست که مدل خود را نیز تنظیم می کند. اخیراً Stellar تصمیم گرفت تورم را از پروتکل خود حذف کند.

یافتن تراز
Wall اضافه كرد كه HBAR كاهش يا كاهش ارزش آن غير منتظره نيست و اين در حالي است كه يك دوره كشف قيمت را پشت سر مي گذارد.

شورای حکومتی Hedera همچنین یک کمیته رشد ایجاد کرده است تا بتواند بودجه اختصاص یافته برای برنامه های تشویقی را برای تسریع در تصویب نامه بررسی کند ، و Hedera در حال برنامه ریزی تماس های یک به یک با ذینفعان است تا آنها را در مورد تلاش های شرکت آموزش دهد.

هارمون نوشت: “در حالی که ارزش شبکه توسط برنامه هایی که توسعه دهندگان همچنان به بازار عرضه می کنند هدایت می شود ، ما مسئول ایجاد هر دو شبکه و الگوی اقتصادی برای ویرایش آن توسعه هستیم.”

“اگر در هر یک از آنها اشتباه کنیم ، برطرف کردن آنها وظیفه ماست. ما متعهد هستیم كه آنچه را می طلبد را انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود كه مدل به درستی ترك كرده است تا توسعه دهنده وسیع و پذیرش کاربر از این سیستم عامل را ارتقا بخشد ، و نشان دهد كه ما برای دستیابی به این حق ، سزاوار اعتماد هستیم كه در ما قرار داده ایم.

READ  گروه Coinbase-Led با هدف کمک به شرکت های Crypto در جلوگیری از نقض اوراق بهادار

استیو ویلسون ، تحلیلگر اصلی شرکت مشاوره فن آوری های نوظهور Constellation Research گفت: شرکت کنندگان هاشگراف نباید زیاد به طور تصادفی بخوانند.

ویلسون در یک ایمیل به CoinDesk گفت: “من از حرکات رمزنگاری من هیجان زده نیستم.” این سیستم ها بسیار غیر خطی و بسیار حساس هستند. به بیت کوین خوب قدیمی نگاه کنید: هرگز در هیچ الگوی قابل تکرار یا قابل پیش بینی قرار نگرفته است. ”

تصویر Hedera Hashgraph از طریق بایگانی CoinDesk

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *