Block EO Maker سازگار با SEC بیش از فروش اوراق بهادار ثبت نشده

ارز دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) عصر دوشنبه اعلام کرد که سازنده EOS Block.One باید 24 میلیون دلار جریمه برای انجام فروش اوراق بهادار ثبت نشده اوراق بهادار بپردازد.

SEC در بیانیه مطبوعاتی اعلام كرد كه Block.One “در مدت زمان یکسال در عرضه اولیه ثبت نشده ثبت شده سكه (ICO)” مبلغی معادل چندین میلیارد دلار “جمع آوری كرده است. (در کل 4.1 میلیارد دلار جمع آوری شده است.) بلوک. طبق گفته SEC ، یکی از توافق ها برای پرداخت هزینه های این پرونده موافقت کرد.

این جریمه مبلغ 0.0058 درصد افزایش اولیه است.

قابل توجه است که مطبوعات حاکی از آن است که فروش توکن Block.One اندکی قبل از انتشار گزارش گزارش DAO خود آغاز شد اما “تقریباً یک سال پس از انتشار گزارش ادامه یافت.” SEC گفت که فروش.

در بیانیه مطبوعاتی خود ، Block.One گفت كه این تسویه حساب فقط به فروش اوركین اصلی ERC-20 كه فروخته شده اعمال می شود. هنگامی که شبکه برای اولین بار به طور مستقیم شروع به کار کرد ، دارندگان EOS نشانه های مبتنی بر اتریوم را با نشانه های EOS مناسب جابجا کردند.

به طور قابل توجهی ، بیانیه Block.One می گوید که نشانه ERC-20 آن دیگر در گردش نیست “و نیازی به ثبت آن به عنوان امنیت در SEC نیست.”

نسخه اضافه شده است:

“SEC به طور هم زمان به Block.one چشم پوشی مهم کرده است ، به طوری که Block.one تحت محدودیت های مداوم خاصی قرار نخواهد گرفت که معمولاً با شهرک هایی از این نوع اعمال می شود. Block.one معتقد است اعطای SEC از این چشم پوشی شواهد تعهد مداوم Block.one به انطباق و بهترین شیوه ها در ایالات متحده و در سطح جهان است. ”

READ  گروه Coinbase-Led با هدف کمک به شرکت های Crypto در جلوگیری از نقض اوراق بهادار

Block.One از اظهار نظر بیشتر با CoinDesk خودداری کرد.

در بیانیه ای ، استیون پیکین ، مدیر اجرایی بخش اجرایی SEC گفت: این شرکت هیچ اطلاعاتی را که معمولاً در فروش اوراق بهادار درج شده است ، به سرمایه گذاران ارائه نمی دهد. دستور SEC این شکایت را تکرار می کند.

در ماه ژوئن ، Block.One از ایجاد یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز به نام Voice خبر داد. جزئیات بعدی درباره راه اندازی Voice که در شبکه EOS نیز اجرا می شود ، پراکنده بوده است. همانطور که پیشتر CoinDesk گزارش داده بود ، blockchain EOS در ماه های اخیر با چالش های دولت روبرو بوده است.

هفته گذشته ، مشترک المنافع ویرجینیا به Block.One مبلغ 600،000 دلار کمک کرد تا بتواند در دفتر مرکزی آمریکا در آرلینگتون ، حومه واشنگتن ، دی سی کمک کند. کنگ

براساس بیانیه مطبوعاتی SEC ، Block.One یافته های تنظیم کننده را در تصمیم گیری برای حل و فصل قبول یا رد نکرد.

بردی دیل در گزارش دهی کمک کرد.

مدیر عامل شرکت Brendan Blumer از طریق Block.One

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

SECICOsBlock.oneSec اوراق بهادار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *