Binance و Polychain در حال سرمایه گذاری یک بانک دوستانه با رمزنگاری در مالت هستند

ارز دیجیتال

برای برخی ، پائولا پاندولفینو بومی مالت ممکن است به نظر می رسد تضاد راه رفتن: بیت کوین و بانکدار.

وی پس از سرمایه گذاری شخصی در بیت کوین در سال 2016 ، اکنون بنیانگذار بنیانگذاران آینده بانک در مالت است که قرار است در سال 2020 افتتاح شود.

وی به CoinDesk گفت: “كریپتو جهان را به دست خواهد گرفت و ما به خدمات بانكداری كامل نیاز داریم.” ما می خواهیم آن ارکان بانکداری برای اکوسیستم باشد تا از نحوه انجام آن پشتیبانی کند. در هر صورت ، [ما در حال یادگیری] هستیم که چگونه از بانکداری سنتی کنار بکشیم و رمزنگاری شویم که این سکو باشد. ”

پاندولفینو گفت این بانک تاکنون 10 میلیون دلار جمع آوری کرده است و به دنبال افزایش 30 میلیون دلار بیشتر در آینده نزدیک است. سرمایه گذاران برجسته این بانک شامل ارز رمزنگاری Binance (همچنین مستقر در مالت) ، صندوق پرچین Polychain Capital و شرکت چک چک Carduus Asset Management هستند.

رئیس جمهور Polychain ، جو ایگان ، به CoinDesk گفت كه این سرمایه گذاری از زمان تلاش شخصی برای یافتن شرکای بانکی در سال 2016 ، از تجربه شخصی الهام گرفته است. . اما ایگان گفت که هنوز کمبود ارائه دهندگان برای پروژه های رمزنگاری شده باز است.

وی گفت: “بسیاری از پروژه های نمونه کارها ما دیده می شوند ، هنوز دسترسی به شرکای بانکی را دشوار کرده اند.”

ما باید کاربران جدیدی را فراتر از کاربران اصلی بیت کوین بیاوریم. و برای انجام این کار ، باید ریل ها و ساختار فضای خود را نهادینه کنیم و خدمات دیگری مانند حضانت و پشتیبانی بانکی را اضافه کنیم. ”

READ  Sia به رقم SEC 225K $ بیش از 120K $ فروش ثبت نشده توکن رسیده است

در بیانیه مطبوعاتی ، مدیر عامل شرکت Binance ، Changpeng Zhao گفت که شرکت وی به محض افتتاح ، یکی از اولین مشتری های این بانک خواهد بود. در واقع ، پاندولفینو گفت که در حالی که تیم وی منتظر مجوز بانکی اتحادیه اروپا است ، آنها مشغول یادگیری از سرمایه گذاران خود هستند که دقیقاً چه محصولات و خدماتی ممکن است بخش مورد نیاز داشته باشد.

پاندولفینو گفت: “داشتن Binance به عنوان سرمایه گذار بذر ،” ما را قادر ساخته است تا هر آنچه را که می دانیم بدانیم نقاط درد سازمان های پیچیده در فضای رمزنگاری و چگونگی حل آن مشکلات است. ”

همه اینها این سؤال را ایجاد می کند که کدام سهامدار بانکی اولین کسی خواهد بود که از کارآفرین رمزپایه به رئیس بانک انتقالی می کند. در حال حاضر ، پاندولفینو گفت که تنظیم کننده های اروپایی نیاز دارند که اعضای هیئت مدیره بیش از یک دهه تجربه در امور مالی سنتی داشته باشند. به همین ترتیب ، دکتر عبدالله کابلان ، مدیر سابق بورس مالت ، همچنین عضو شورای آینده دبی در مورد Blockchain ، یک نماینده رمزنگاری در هیئت مدیره فعلی بنیانگذاران بانک است.

ایگان گفت: “به نظرم می رسد که با افزایش فضا ، بین بانک های سنتی و امور مالی غیر متمرکز همبستگی وجود خواهد داشت.”

درسهای آموخته شده
با این حال ، راه را برای راه اندازی بانک رمزنگاری با چالش هایی هموار شده است.

در ابتدا ، بنیانگذاران بانک برنامه ریزی برای جمع آوری سرمایه با نشانه های سهام. این طرح به منظور جلوگیری از عوارض در طی پروانه صدور مجوز ، به سرعت قفسه بندی شد.

READ  Ex-BlackRock Exec به عنوان General Counsel به ارائه دهنده کیف پول می پیوندد

پاندولفینو گفت: این بانک ممکن است روش های سازگار برای کار با نشانه ها را در آینده ای نه چندان دور کشف کند. از این گذشته ، او یکی از مشاورانی بود که به قانون دارایی های مجازی مالی مالت کمک کرده است. این روند بیش از یک سال طول کشید. اما سرانجام ، به قول پاندولفینو ، دروازه اروپا را برای نوآوری سازگار در فضای رمزنگاری ایجاد کرد.

وی گفت: “سس مخفی ما در ساخت یک پلت فرم ضد پولشویی دانش و مشتری شما متمرکز است که دارای فن آوری متمرکز است.”

سهامدار WEG Bank AG ، Derek Capo ، بنیانگذار TokenPay ، به CoinDesk گفت كه او هنوز هم معتقد است كه بانك آلمان هنگام خدمت به شركتهای رمزگذاری اروپایی ، اولین مزیت را دارد.

کاپو گفت: “امروز ، [WEG Bank AG] در حال حاضر فعالیت می کند و دارای مشتریان رمزنگاری شرکتی با برنامه هایی برای خدمات تجاری به مشتری است.” “همه چیز همیشه بیشتر از آنچه انتظار می رود طول می کشد.”

اما ایگان گفت که هنوز تعداد کمی از بانک های دوستدار رمزپایه برای نگرانی در مورد تک تک بازیکن های حاکم بر بازار منطقه وجود دارد.

ایگان گفت: “ما طرفداران مقررات هستیم که در طولانی مدت صنعت ما را موفق تر می کند.”

“همچنان که فضای ما به رشد و نهادینه شدن ادامه می دهد ، بانكداری بیشتری نیاز است.”

تصویر پائولا پاندولفینو از طریق بنیانگذاران بانک

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

READ  گروه Coinbase-Led با هدف کمک به شرکت های Crypto در جلوگیری از نقض اوراق بهادار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *