Adobe سه بعدی در طراحی محتوای ۳D با استفاده از الگوریتم اکتیو شده است

تکنولوژی

Adobe ادعا کرده است که Allegorithmic را خریداری کرده است، شرکتی است که ابزار ایجاد سه بعدی و بافت را ارائه می دهد که به طور گسترده ای توسط سازندگان بازی های ویدئویی، هنرمندان جلوه های بصری و طراحان گرافیک مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید نشان می دهد که چگونه اداره قصد دارد تا ارائه خلاقانه خود را به طوری که بتواند برای طراحی محتوا ۳D ترسیم کند، ارائه می دهد.

محصول اصلی Allegorithmic محصول Substance است که مجموعه ای از ابزار طراحی بافت است که برای انواع بازی هایی مثل Call of Duty و Assassin’s Creed و همچنین برای جلوه های بصری در فیلم هایی مانند Blade Runner 2049 و Tomb Raider استفاده شده است .

طراحی محتوا ۳D فقط در بازی و سرگرمی مورد استفاده قرار نمی گیرد: این نیز به طور فزاینده ای در زمینه های دیگر مانند طراحی، تجسم محصول، خرده فروشی و بازاریابی، معماری و ساخت و ساز پذیرفته می شود.

به عنوان مثال، برخی از مارک های دیگر با استفاده از ابزار Allegorithmic عبارتند از: BMW، Ikea و Louis Vuitton.

اسکات بلسکی، افسر ارشد محصول و معاون مدیر اجرایی Creative Cloud، Adobe، گفت: “ما شاهد افزایش اشتها مشتریان هستیم تا تکنولوژی ۳D را در رسانه ها، سرگرمی ها، خرده فروشی ها و بازاریابی برای طراحی و ارائه تجربیات کاملا متمرکز مشاهده کنیم.”

“خلاق ابر پلت فرم خلاقیت برای همه و محصولات مواد مخلوط طبیعی به برنامه های ابر خلاق موجود است که در ایجاد محتوای همهجانبه، از جمله فتوشاپ، ابعاد، پس از بررسی اثر و پروژه Aero استفاده می شود.”

تحت این معامله، ادوبی می گوید قصد دارد ابزارهای Allegorithmic را از طریق اشتراک به بخش های مختلف Creative Cloud متصل کند.

READ  خرده فروشان لوکس مانند Gucci، Stella McCartney و LVMH تحولات دیجیتال را در بر می گیرند

شرایط مالی این معامله افشا نشد.

سباستین دگی، مدیر عامل و بنیانگذار Allegorithmic افزود: “Allegorithmic و Adobe سهم شور و شوق برای آوردن فن آوری های الهام بخش برای سازندگان است.

“ما هیجان زده هستیم که به تیم ملحق شویم، قدرت ابزارهای پیشرو صنعت Allegorithmic را با پلت فرم خلاق ابر ترکیب کنیم و شیوه کسب و کار ایجاد محتوای قدرتمند و تعاملی را تجربه کنیم.”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *