چگونه نمایشنامه عروسکی کمک می کند تا کودکان را در لبنان حفظ کند

دسته‌بندی نشده

کودکان انگلستان ممکن است فقط برای دیدن یک نمایشگاه عروسکی در یک سفر روزانه به ساحل یا عادلانه یا شاید در یک جشن تولد نشسته باشند. اما در مکان هایی مانند لبنان، این نمایش ها می توانند جان ها را نجات دهند.

تقریبا نیمی از تلفات غیرنظامی مین های زمینی و بمب های ناشی از انفجار در سراسر جهان کودکان هستند. دریافت پیام در مورد خطرات ناشی از این دستگاه های مرگبار ضروری است، زیرا کنجکاوی طبیعی کودکان می تواند پیامدهای ویران کننده ای در لبنان و بسیاری از کشورهای دیگر داشته باشد.

به همین دلیل است که ما از نشانکهای عروسکی استفاده می کنیم تا کودکان پیام های ایمنی مهم درباره نحوه تشخیص، اجتناب از موارد و موارد انفجاری را گزارش دهند. پیام های مهم ارسال شده در راه سرگرم کننده و جذاب نیز باعث می شود آنها بیشتر به یاد می آورد، کاهش خطر مرگ و یا آسیب.

 

Mawaheb Shuaib، تصویر بالا، برای دو سال و نیم در MAG در لبنان مشغول به کار بوده است و به ارائه نمایش های دست نشانده با پیام های ایمنی کمک کرده است. ما او را در نابیتیه در جنوب لبنان ملاقات کردیم، جایی که او اولین نمایش خنده دار MAG خود را برای کودکان با معلولیت های یادگیری ارائه می کرد.

پس از نمایش مواحب به ما گفت: «این کودکان ممکن است به بازی در باغ و یا یک میدان بروند و با مین های زمینی کنار بیایند و به اطلاعات و دانش نیاز دارند که بتوانند آنها را حفظ کنند. کودکان ممکن است بیشتر آسیب پذیر باشند زیرا آنها در زمینه های بازی می کنند. و بچه ها کنجکاو هستند، می خواهند بیشتر و بیشتر بدانند. “

او افزود: “ما انجام می دهیم که می توانیم انجام دهیم و همچنین خداوند از آنها محافظت می کند.”

بچه ها به وضوح دوست داشتن نمایش بود و خیلی از خنده و فریاد در شخصیت های عروسک به “مراقب!” وجود دارد.

از زمان آغاز کار در این منطقه مرزی جنوبی در آوریل 2017، MAG مین های زمینی ضد شلیک در لبنان را از هر جای دیگر که در جهان کار می کنیم، حذف کرده است. اما با سرزمین های بزرگ که باید پاکسازی شوند، حیاتی است که همه می دانند که چه باید بکنند، اگر آنها در یک مین قرار بگیرند – و این شامل بچه های کوچک است.

تا کنون، ما بیش از 200،000 برنامه آموزش ریسک را در سراسر جهان ارائه کرده ایم و با کمک شما می توانیم خیلی بیشتر را ارائه دهیم.

با استفاده از کارکنان بسیار آموزش دیده و ماشین آلات ویژه، تیم MAG در خاورمیانه، قبل از انجام این کار، مین های زمینی و بمب های کشف نشده را پیدا می کنند.

قبل از 4 ژوئیه سال 2019 درخواست تجدید نظر خانه خانه خود را ارائه دهید و تمام کمک های عمومی توسط دولت انگلیس دو برابر شود و مجددا صدها خانه امن در لبنان و فراتر از آن ایجاد شود.

بودجه متناظر دوباره برای افراد لبنانی به خانه باز می گردد، در حالی که کمک های عمومی از کار گسترده تر ما در جوامع آسیب دیده در سراسر جهان حمایت می کند.

 

READ  هواوی Y7 پرو ۲۰۱۹ با اسنپ‌دراگون ۴۵۰ معرفی شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *