هواوی میت ایکس در تاریخ مقرر عرضه می‌شود

تکنولوژی موبایل و گجت

بعد از اعلام تصمیم سامسونگ برای به عقب انداختن عرضه گلکسی فولد، شایعاتی مبنی بر احتمال تاخیر در عرضه هواوی میت ایکس منتشر شد که حالا به‌نظر می‌رسد چنین گزارش‌هایی صحت ندارند. یکی از مقام‌های ارشد هواوی طی مصاحبه‌ای با Phoenix Technology اعلام کرده که این اخبار صرفا شایعه هستند و به هیچ عنوان حقیقت ندارند. او در ادامه خاطرنشان کرده که مطابق برنامه‌ی از پیش تعیین شده، هواوی میت ایکس در ماه ژوئن (خرداد-تیر) روانه‌ی بازار خواهد شد.

نوع طراحی هواوی میت ایکس سوالاتی را در مورد میزان دوام آن مطرح کرده است. زیرا این گوشی به طرف بیرون باز می‌شود و به همین خاطر دو طرف نمایشگر اولد آن در معرض انواع آسیب‌ها قرار می‌گیرد. در هر صورت، ظاهرا هواوی نسبت به طراحی این گوشی اطمینان زیادی دارد و دلیل برای به تاخیر انداختن عرضه آن نمی‌بیند.

از طرفی دیگر، گلکسی فولد از طراحی تاشو به سمت داخل بهره می‌برد ولی طبق بیانیه‌ای که سامسونگ منتشر کرده، ظاهرا بخش‌های از ناحیه لولا احتمالا برای نمایشگر مشکل‌زا هستند و تا حدی می‌توانند به پنل انعطاف‌پذیر این گوشی آسیب برسانند. با توجه به انتشار اخبار مربوط به مشکلات گلکسی فولد، بدون شک هواوی در این مدت باقی مانده نسبت به عرضه نهایی میت ایکس، با دقت بیشتری آزمایش‌های مختلف را انجام می‌دهد.

READ  هواوی میت ۲۰ پرو بیشترین امتیاز دوربین موبایلی را از آن خود کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *