همه چیز درباره مدیر عامل جدید اینتل رابرت سوان

دسته‌بندی نشده

اینتل اعلام کرده است که مدیر عامل بعدی خود رابرت سوان خواهد بود، که پیش از آغاز فعالیت مدیر عامل تراشه در ماه ژوئن به طور موقت به عنوان مدیر عامل تراشه معرفی شده است.
سوان، مدیرعامل هفتمین بنیاد این شرکت در ۵۰ سال گذشته، به هیئت مدیره شرکت نیز ملحق خواهد شد.

سوآن در سیراکیوز، نیویورک متولد شد و مدرک کسب و کار را از دانشگاه بوفالو و MBA از دانشگاه ایالتی نیویورک در Binghamton در سال ۱۹۸۰ دریافت کرد.

او سپس به کنگره چند ملیتی ژنرال الکتریک پیوست. در طول ۱۵ سال سابقه اش، او از طریق صفوف به عنوان مؤسس اصلی مالی شرکت GE برای سیستم های حمل و نقل، GE Medical Systems و GE Lighting خدمت کرده است.

پس از ظهور اینترنت، سوان سپس به عنوان مدیر اجرایی Webvan به سرویس تحویل غذا درآمد و حتی به طور خلاصه به عنوان مدیرعامل در سال ۲۰۰۱ تبدیل شد.

بعد، سووان به عنوان مدیر مالی قطعات خودرو و شرکت هوافضا TRW و در غول تکنولوژی مشاوره در EDS خدمت کرد.

حرکت بعدی وی او را به بازار آنلاین eBay پیوست و به شرکت کمک کرد تا دوره رشدی را که به وسیله یک رشته خرید حاصل شده بود حرکت دهد.

درآمد eBay بیش از سه برابر تا ۱۸ میلیارد دلار بود.

تغییر شغل بعدی سوان، او را به General Atlantic، شرکت سهامی عام و سرمایه گذاری تبدیل کرد که برای سرمایه گذاری هایش در راه اندازی هایی مانند Uber و Airbnb شناخته شده است.

این نقش همچنین به Swan فرصتی برای کار با برنامه های کوچکتر دوباره مانند برنامه نویسی نرم افزار Dynamics، جایی که او بر روی گراز خدمت کرده است. پس از خروج سوان، سیسکو بعدا شرکت را برای ۴ میلیارد دلار خریداری کرد.

در سال ۲۰۱۶، سوان وارد درب اینتل شد. او به عنوان مامور مالی اصلی منصوب شد و هفت ماه گذشته به عنوان مدیر موقت کار می کرد.

در یک بیانیه، سوان گفت هنگامی که هیئت مدیره به او نزدیک شد تا این نقش را برای همیشه بر عهده بگیرد، “به این شرکت فرصت خاصی را هدایت کرد”.

وی افزود: “این یک زمان هیجان انگیز برای اینتل است: ۲۰۱۸ یک سال برجسته بود و ما در حال تبدیل شدن این شرکت به دنبال بزرگترین فرصت بازار ما است.

“من افتخار می کنم که فرصتی برای ادامه کار در کنار هیئت مدیره ما، تیم رهبری ما و بیش از ۱۰۷،۰۰۰ کارمند عالی ما داشته باشیم.

READ  کشف حفره امنیتی در پردازنده‌های اینتل که اجازه سرقت اطلاعات را به هکرهامی‌دهد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *