فیس بوک می گوید ۱۰۰۰ شغل در ایرلند ایجاد خواهد کرد و ۱ میلیون یورو در مبارزات ضد گلوله سرمایه گذاری خواهد کرد

تجارت الکترونیک تکنولوژی

فیس بوک اعلام کرده است سرمایه گذاری عمده ای در ایرلند با برنامه ای برای ایجاد ۱۰۰۰ شغل جدید در سال ۲۰۱۹٫

شرکت رسانه های اجتماعی شغل خود را در میان ۶۰ تیم خود یعنی فروش، مهندسی و بازاریابی ایجاد خواهد کرد، اما تیمی که بزرگترین گسترش را ببیند، سیاست محتوا و استحکام آن است.

شریل ساندبرگ، مدیر عامل شرکت این شرکت در کنفرانسی در فیس بوک در دوبلین، با اشاره به این موضوع که محدوده تمرکز اصلی برای شرکت در تلاش برای حفظ ایمنی و امنیت کاربران فیس بوک است، گفت:

وی افزود که فیس بوک «متعهد به سرکوب حساب های دروغین و اخبار دروغین، تقویت دفاع در برابر دخالت انتخاباتی و حتی شفاف تر در چگونگی کارکردن و تصمیم گیری آن ها است تا خود را بیشتر پاسخگو باشد».

اداره فدرال دوبلین، آزمایشگاه واقعیت فیس بوک در کرک و همچنین مرکز داده های آن در مات، عملیات ایرلندی فیس بوک بزرگترین خارج از مقر آن در کالیفرنیا است.

در دیگر نقاط، هنگام بازدید از دانشگاه پردیس دیوید سیتی، نویسنده Lean In اعلام کرد که فیس بوک ۱ میلیون دلار (۱٫۱۴ دلار) را در مرکز ملی مبارزه با قلدری ایرلند (ABC) سرمایه گذاری می کند که بزرگترین سرمایه گذاری در نوع خود در ایرلند است.

ساندبرگ گفت که این بودجه به دنبال حمایت از تحقیقات انجام شده توسط این سازمان است، گسترش برنامه ایمنی آنلاین برای معلمان و والدین دانش آموزان دومین مدرسه و همچنین ایجاد یک منبع ایمنی آنلاین برای نوجوانان در همکاری با SpunOut.ie.

Gareth Lambe، رئیس فیس بوک ایرلند، در مورد سرمایه گذاری توضیح داد: “این به برنامه های آموزش معلمان کمک می کند تا مدارس را درک کنند و شناسایی قلدری های آنلاین کنند و فعالیت ها و رویدادهایی که در بخش بین المللی فیس بوک برگزار می شود، به عنوان بخشی از این فعالیت ها خواهد بود.”

READ  اپل بار دیگر میزان تولید آیفون را کاهش داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *