شرکت Just Eat، سفارش و تحویل محصول، سهام تازه باقی مانده Flyt را برای ۲۲ میلیون خریداری می کند

تکنولوژی

شرکت Just Eat، سفارش و تحویل محصول، سهام تازه باقی مانده Flyt را برای ۲۲ میلیون پوند (۲۸٫۴ میلیون دلار)
Flyt یک راه اندازی سریع است که اجازه می دهد رستوران های رستوران و تامین کنندگان رستوران برای ادغام سیستم فروش خود (POS) با خدمات شخص ثالث.

Just Eat می گوید که پلت فرم فناوری، “نیاز به فرآیندهای رستوران را برطرف می کند، زمان انتظار های رودخانه ها را در رستوران ها کاهش می دهد و خطاهای انسانی را به منظور پردازش حذف می کند.

با سرمایه گذاران موجود Time Out و Entree Capital سرمایه گذاری Flyt با حدود ۳۰۰۰ سرویس سریع و رستوران های مارک تجاری از جمله KFC، تیم هورتونز، پیتزا اکسپرس و ناندو کار می کند.

این اعلامیه به زودی پس از پیتر پلم اعلام شد که او به عنوان مدیر عامل شرکت و مدیر شرکت خواهد شد.

روز دوشنبه، پیتر دافی، افسر ارشد مشتری، به عنوان مدیر موقت و یک مدیر شرکت منصوب شد.

دافی با بیان اینکه در مورد خرید، شرکت Flyt به گروه ما خواهد رسید، استفاده از این خدمات در سراسر جهان را تسریع خواهد کرد و به تیم Flyt اجازه می دهد تا با راه حل های جدید و هیجان انگیز فناوری برای این صنعت نوآوری کند.

“ما برای مدت طولانی تحسین می کنیم و به شدت توسط تکنولوژی خود تحت تاثیر قرار می گیرند – ادغام بین Just Eat و شرکای رستوران ما یک جزء حیاتی برای ارائه خدمات تحویل غذا در سطح جهانی است.”

تحت این قرارداد Flyt همچنان به عنوان یک پلت فرم مستقل عمل خواهد کرد و بنیانگذاران آن (تام ویور و کریس ایوانز) همچنان به کسب و کار خود ادامه خواهند داد.

READ  هواپیما و هلال ماه

فقط خوردن در حال حاضر یکی از سرمایه گذاران Flyt بود، اما این آخرین معامله می بیند شرکت takeaway تبدیل به یک مالک اکثریت.

از طریق خرید، Just Eat شرکت فن آوری Flyt را توسعه می دهد و خدمات Flyt را به بیشتر شرکای رستوران محلی خود ارائه می دهد.

تام وایور، مدیر عامل شرکت و موسس Flyt افزود: “ما فقط با خوردن غذا از زمانی که آنها به عنوان سرمایه گذار و مشتری در سال ۲۰۱۶ تبدیل شده ایم و به طور مداوم تحت تاثیر قرار Just Eat چشم انداز آینده است.

“Flyt نقش مهمی در سرعت بخشیدن به پذیرش فن آوری رستوران دارد و این امر ما را قادر می سازد تا سریعتر به مخاطبان گسترده تر رستوران ها، شرکای فن آوری و ارائه دهندگان فروش دسترسی پیدا کنیم.

“در حالی که ما همچنان به عنوان یک تجارت مستقل و پلت فرم مستقل در خدمت تمام مشتریان خود ادامه خواهیم داد، این امر هیجان انگیز است که امنیت و ثبات مالی را از Just Eat داشته باشیم تا در حال حاضر دید ما برای Flyt را ارائه دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *