شرکت Cision TrendKite شرکت تحلیلی را در معاملات ۲۲۵ میلیون دلاری فرو می برد

تکنولوژی

Cision، یک شرکت نرم افزاری روابط عمومی، موافقت کرد که معامله ۲۲۵ ملیون دلاری اخیرا در یک رشته خرید از سوی Cision در اتوماسیون نرم افزاری صورت می گیرد، چرا که شرکت قصد دارد کمپین های رسانه های اجتماعی را بهبود بخشد.

TrendKite، که مقر آن در آستین، تگزاس است، از هوش مصنوعی و تجزیه و تحلیل استفاده می کند تا به کمک مارک ها تاثیرات تلاش های رسانه ای خود را درک کند.

کوین آکروید، مدیر عامل شرکت Cision، گفت: “تحقیقات اخیر توسط Cision با PR Week نشان داد که ۷۷ درصد از CMOs و CCO معتقدند که می توانند اندازه گیری Comms و ارجاع هدف تجاری را نسبت به وضعیت موجود بهبود دهند.”

“ترکیب Cision و TrendKite این هدف مهم را برای متخصصان صنعت در سراسر جهان در بر می گیرد.”

در بیانیه ای، Cision گفت که همچنان به عنوان یک محصول مستقل ارائه می شود اما در نهایت به یک مجموعه گسترده تر خدمات ابر تبدیل خواهد شد.

اریک هودلستون، مدیر عامل شرکت TrendKite، گفت: “TrendKite و Cision ماموریت مشابهی را برای کمک به مشتریان در بهبود نتایج کمپنی های رسانه ای به دست آورده اند.”

“ترکیب پیشنهادات و قابلیت های ما با پلت فرم رسانه های جامع به دست آمده از Cision به ما امکان می دهد تا صنعت ارتباطات بازاریابی را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و راه حل های PR و ارتباطات را در سطح عالی ارائه دهد.”

READ  بلو اوریجین کار ساخت یک کارخانه‌ی تولید موشک را در فلوریدا شروع کرده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *