شرکت اسنشال اخراج حدود ۳۰ درصد از کارکنان خود را تایید کرد

تکنولوژی موبایل و گجت

ساعاتی پیش، شرکت اسنشال اخراج حدود ۳۰ درصد از کارکنان خود را تایید کرد. در همین زمینه باید به گزارش‌هایی اشاره کنیم که طبق آن‌ها این کمپانی ساخت دومین گوشی خود را لغو کرده و مدیران ارشد درصدد فروش این شرکت هستند.

این تعدیل نیرو عمدتا در بخش‌های فروش و سخت‌افزار بوده است.
هرچند این فروش هنوز نهایی نشده است، اما این اخراج گسترده نشان‌دهنده‌ی سایه‌ بحران بزرگی است که بر شرکت خالق اندروید، اندی روبین، سایه انداخته است. از زمان عرضه گوشی اسنشال در سال گذشته، هنوز این شرکت محصول جدیدی را عرضه نکرده است. به گزارش بلومبرگ، این تعدیل نیرو عمدتا در بخش‌های فروش و سخت‌افزار بوده است.

آینده‌ی این شرکت در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هفته‌ی گذشته، بلومبرگ گزارشی را منتشر کرد که این شرکت می‌خواهد گوشی مبتنی بر هوش مصنوعی را روانه‌ی بازار کند. گوشی هوشمندی که عمدتا از طریق فرمان‌های صوتی می‌تواند کارهای موردنظر کاربر را انجام دهد و انجام خودکار مواردی مانند رزرو قرار ملاقات یا پاسخ دادن به ایمیل‌ها و پیامک‌ها را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین این کمپانی قرار بود در تابستان ماژول مربوط به جک هدفون را عرضه کند که گوشی اسنشال را واجد این مشخصه می‌کرد؛ محصولی که هنوز عرضه نشده است.

READ  چرا نور ستاره‌ی KIC 8462852 مرتب کم و زیاد می‌شود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *