سیسکو و AppDynamics چشم انداز را برای سیستم عصبی مرکزی برای فناوری اطلاعات معرفی می کنند

تکنولوژی

AppDynamics، یک شرکت سیسکو، چشم انداز جدید خود را برای ارائه فناوری اطلاعات نشان داده است که گفته می شود “عصر جدیدی از AIOps را فراخوانی می کند”.
سیسکو و AppDynamics، به عنوان “سیستم عصبی مرکزی برای فناوری اطلاعات”، در حال ساخت یک پلت فرم باز هستند که شرکت ها می گویند که دید کامل، بینش و اقدامات خودکار در برنامه ها، زیرساخت ها و شبکه ها را فراهم می کند.

در انجام این کار، به شیوه ای مشابه به نحوه کارکرد سیستم عصبی مرکزی انسان از همه ی حواس ما و هماهنگی اعمال در سراسر بدن ما کار می کند.

دیوید وادوونی، مدیر عامل شرکت AppDynamics، گفت: “محیط های برنامه امروز، فوق العاده پیچیده، توزیع و پویا است، و آن را برای متخصصان فناوری اطلاعات به طور موثر برای حمایت از اهداف کسب و کار مشکل است.

“همراه با سیسکو، ما توانمند سازی عملیات فناوری اطلاعات برای شروع سفر به عصر جدید AIOps با در نظر گرفتن زمان واقعی و AI و ماشین هوشمند مبتنی بر بینش و اتوماسیون است که در نهایت تجربه تجارب مشتری و عملکرد کسب و کار را افزایش می دهد.”

قسمت اول این استراتژی در اطراف دید به وجود می آید: پلت فرم داده ها را از هر دامنه ای مانند برنامه ها، زیرساخت ها و شبکه می گیرد.

سپس، با استفاده از یادگیری ماشین، سیستم عصبی مرکزی، بینش هایی را ایجاد می کند که زمان را صرفه جویی می کنند. این به این معنی است که کسب و کار می تواند بر بهبود تجربه مشتری و نتایج کسب و کار تمرکز کند.

READ  منحنی عظیم طبیعت LG: مسحورکننده‌ترین شگفتی CES 2019

در نهایت، سیستم با سیستم های ارکستراسیون و سیستم های اتوماسیون کار می کند تا اقداماتی را انجام دهد که می تواند هر مشکلی را حل کند یا نتایج را بهینه سازد.

به عنوان مثال، این ممکن است شامل پاسخ دادن به حوادث، قرار دادن کار با هوشمند و بهینه سازی هزینه های ابر باشد.

“تیم های فناوری اطلاعات در داده هایی از محیط برنامه های مدرن غرق می شوند که چندین ابر، ظروف و سرویس های میکرو را پوشش می دهند، و باعث می شود که مشکل ریشه در پیدا کردن علت اصلی مشکل در یک برنامه وجود داشته باشد. نانسی گورینگ، تحلیلگر ارشد ۴۵۱ پژوهش، گفت: در عین حال، کسب و کارها تحت فشار قرار دارند تا هر بار که کاربر از برنامه خود استفاده می کند، تجارب بی نظیر را تجربه کند.

ابزارهای AIOPs – کسانی که هوشمندانه قادر به تجزیه و تحلیل گستره ای از داده های تولید شده توسط سیستم های مدرن هستند – برای خدمت به نیازهای هر دو شرکت تجاری و فناوری اطلاعات در این محیط چالش برانگیز هستند. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *