در بین پرچم‌داران ۲۰۱۸ هواوی میت ۲۰ از بهترین عمر باتری بهره می‌برد

تکنولوژی موبایل و گجت

هواوی میت ۲۰ برادر ارزان‌تر میت ۲۰ پرو محسوب می‌شود ولی این موضوع به معنای فقدان ویژگی‌های هیجان‌انگیز نیست. نه‌تنها این گوشی از تراشه قدرتمند ۷ نانومتری بهره می‌برد، بلکه باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی آن در کنار نمایشگر LCD، عمر باتری بسیار خوبی را برای این گجت به ارمغان آورده است.

حالا طبق بررسی‌های انجام شده، هواوی میت‌ ۲۰ در بین پرچم‌داران سال ۲۰۱۸ از بیشترین عمر باتری بهره می‌برد. عمر این باتری به ۱۴ ساعت و ۲۶ دقیقه می‌رسد و با نگاه به نمودار زیر می‌توانید فاصله زیاد آن با دیگر رقبا را مشاهده کنید.

تنها پرچم‌داری که عمر باتری آن را می‌توان با این گوشی هواوی مقایسه کرد، آیفون XR است که البته با داشتن عمر باتری ۱۱ ساعته، فاصله زیادی با گوشی میت‌ ۲۰ دارد.

در شرایط واقعی، با هر بار شارژ باتری میت ۲۰ می‌توان دو روز از آن استفاده کرد ولی باقی پرچم‌داران معمولا عمر باتری آن‌ها حدودا یک روز و شاید کمی بیشتر جواب دهد.

از لحاظ زمان لازم برای شارژ شدن، در جعبه میت ۲۰ یک شارژر سریع قرار دارد و علی‌رغم بزرگ بودن حجم باتری این گوشی، در عرض یک ساعت و ۴۰ دقیقه به طور کامل شارژ می‌شود. اگرچه سرعت شارژ باتری این گوشی به پای میت ۲۰ پرو نمی‌رسد، ولی روی هم رفته از سرعت شارژ بالایی بهره می‌برد.

READ  مدیرعامل هواوی می‌گوید طراحی گلکسی فولد سامسونگ خوب نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *