حفره نمایشگر گلکسی اس ۱۰ به نسبت کوچک‌تر از گلکسی A8s است

تکنولوژی موبایل و گجت

سامسونگ مدتی قبل از گوشی گلکسی A8s پرده‌برداری کرد و با توجه به بزرگ بودن نسبی حفره نمایشگر آن، این سوال را ایجاد کرده که آیا حفره نمایشگر گلکسی اس ۱۰ هم هم‌اندازه‌ی همین گوشی خواهد بود؟ قبل از معرفی این گوشی، در تمام تیزرها و رندرها حفره‌ی مذکور کوچک‌تر از حفره‌ی حقیقی بودند.سامسونگ مدتی قبل از گوشی گلکسی A8s پرده‌برداری کرد و با توجه به بزرگ بودن نسبی حفره نمایشگر آن، این سوال را ایجاد کرده که آیا حفره نمایشگر گلکسی اس ۱۰ هم هم‌اندازه‌ی همین گوشی خواهد بود؟ قبل از معرفی این گوشی، در تمام تیزرها و رندرها حفره‌ی مذکور کوچک‌تر از حفره‌ی حقیقی بودند.

گلکسی A8s اولین گوشی سامسونگ مجهز به نمایشگر Infinity-O است. گفته می‌شود همین تکنولوژی نمایشگر برای هر سه مدل گلکسی اس ۱۰ به کار گرفته خواهد شد. به توجه به تصویر لو رفته از محافظ نمایشگر، به‌نظر می‌رسد اندازه‌ی این حفره کوچک‌تر از حفره موجود در گلکسی A8s است.

گلکسی اس ۱۰ قرار است در سه مدل ۵.۸ اینچی، ۶.۱ اینچی و در نهایت مدل پلاس ۶.۴ اینچی روانه‌ی بازار شود. همانطور که گفتیم هر سه آن‌ها مجهز به نمایشگر Infinity-O خواهند بود ولی ارزان‌ترین مدل از نمایشگر تخت بهره می‌برد. به لطف تکنولوژی تعبیه حفره، دیگر نیاز به بهره‌گیری از بریدگی نمایشگر برطرف می‌شود و دوربین سلفی در این منطقه تعبیه خواهد شد.

بر اساس تصویر این محافظ نمایشگر، شاهد حفره و حاشیه‌های کوچک‌تری نسبت به گلکسی A8s هستیم. همچنین نمایشگر ۶.۱ اینچی با نسبت تصویر ۱۹:۹ احتمالا استفاده یک دستی از گوشی را نسبتا راحت‌تر می‌کند. در ضمن باید اشاره کنیم که گلکسی A8s مجهز به نمایشگر LCD است ولی هر سه مدل گلکسی اس ۱۰ از نمایشگر AMOLED بهره می‌برند.

اگرچه معمولا پیش از عرضه گوشی‌ها، تصاویر محافظ نمایشگر آن‌ها منتشر می‌شود، اما گاهی اوقات، این موارد همه‌ی داستان را بیان نمی‌کنند؛ زیرا به‌راحتی می‌توان چنین محصولی را ساخت و عکس آن در اینترنت منتشر کرد.

                                                                                         گلکسی A8s

منبع: Sam Mobile

READ  اپل می‌خواهد نسخه قرمز رنگی از آیفون XS در چین عرضه کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *