حجم معاملات معاملات آتی بیت کوین باکت در هفته اول 5 میلیون دلار درآمد داشت

دسته‌بندی نشده

معاملات آتی بیت کوین بسیار پیش بینی شده بورس بین قاره ای فقط 5 میلیون دلار کل تجارت را شامل می شود – و محصول روزانه آن در طی هفته اول خود کمتر از 5 قرارداد معامله می کرد.

با توجه به بخش بکت بورس ، که سال گذشته توسط شرکت مستقر در آتلانتا به عنوان بازار جدیدی برای دارایی های دیجیتال تأسیس شد ، هفته گذشته حدود 623 قرارداد آتی بیت کوین در ماه آتی تغییر کرد. هر دو قرارداد ماهانه و روزانه در تاریخ 23 سپتامبر آغاز شد.

هر یک از قراردادهای آتی Bakkt یک بیت کوین را نشان می دهد ، بنابراین حجم معاملات معامله تقریباً بیش از 5 میلیون دلار کار می کند ، بر اساس قیمت فعلی 8322 دلار.

در مقایسه ، حدود 4،099 قرارداد معاملات آتی بیت کوین روز جمعه به تنهایی با اپراتور مبادله ای مستقر در شیکاگو CME که بازار آن در سال 2017 افتتاح شد معامله شد.

قراردادهای آتی روزانه Bakkt حتی با ضعیف تر از شش قرارداد در طول هفته اول ، حتی ضعیف تر هم رقم می خورند.

مدیران Bakkt قرارداد جدید را به عنوان نقطه عطفی برای صنعت رمزنگاری اعلام کرده اند ، و از سرمایه گذاران بزرگ نهادی که تاکنون در خرید بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال آهسته بوده اند ، پذیرایی کردند.

طبق مبادله ، پیشنهاد جدید باید برای سرمایه گذاران نهادی مانند صندوق های تامینی و سایر مدیران پول جذاب باشد زیرا بیت کوین برای رسیدن به شرایط قرارداد هنگام رسیدن تاریخ سررسید باید تحویل داده شود. این ویژگی بر خلاف قرارداد CME که از طریق پرداخت نقدی تسویه می شود اما مورد استقبال سرمایه گذاران انفرادی قرار گرفته است ، به عنوان یک مزیت اصلی برای دارندگان دارایی که می خواهند از پرتفوی خود محافظت کنند.

READ  همه چیز درباره مدیر عامل جدید اینتل رابرت سوان

دیو ویزبرگر ، مدیرعامل CoinRoutes ، یک شرکت مستقر در نیویورک که به سرمایه گذاران کمک می کند تا معاملات cryptocurrency را به صرافی های مختلف هدایت کنند ، می گوید سرمایه گذاران بیت کوین که در حال حاضر در بازار هستند ، در حال حاضر مکان های زیادی برای خرید و فروش دارند ، اما خیلی زود است که آن را از حساب خارج کنید. فشار ، او در مصاحبه تلفنی گفت.

ویزبرگر ، جانباز شرکت های وال استریت سیتیگروپ و مورگان استنلی در مصاحبه تلفنی گفت: “زمان لازم است تا افراد از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند ، مگر اینکه دلیل هزینه یا دلیل نقدینگی وجود داشته باشد.”

“این چیزها به آرامی توسعه می یابند.”

دامون لل ، سخنگوی بورس بین قاره ای ، در نامه ای از طریق ایمیل گفت كه “مشاركت قدرتمند صنعت” در هفته اول قرارداد جدید بیت کوین وجود داشته است.

به گفته وی ، قرارداد در اواخر ماه اکتبر “شدیدترین گسترش پیشنهادهای پیشنهادی در بازار را داشت که یک دستاورد هیجان انگیز بود.”

تحلیلگران وال استریت به عنوان به معیار سنجش میزان کارآیی یک بازار ، به اصطلاح گسترش تقاضای درخواست – شکاف بین آنچه که خریداران می پردازند تا بپردازند و آنچه را که فروشندگان برای پذیرش ارائه می دهند ، می پذیرند.

تصویر نمودار از طریق Shutterstock

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

READ  بالاخره سامسونگ از گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس رونمایی کرد.

این مقاله به عنوان یک کالای خبری در نظر گرفته شده است تا خوانندگان ما را از وقایع و تحولات مختلفی که در آینده تأثیر می گذارد آگاه سازد ، یا ممکن است در آینده بر ارزش cryptocurrency که در بالا توضیح داده شده است تأثیر بگذارد. اطلاعات موجود در اینجا برای ارائه نیست ، و اطلاعات کافی را برای ارائه مبنای تصمیم سرمایه گذاری فراهم نمی کند ، و شما نباید برای این منظور به این اطلاعات اعتماد کنید. اطلاعات ارائه شده در اینجا دقیقاً از تاریخ آن دقیقاً دقیق است ، و توسط یک تحلیلگر تحقیق یا سایر متخصصان سرمایه گذاری تهیه نشده است. شما باید قبل از تصمیم گیری برای خرید یا فروش هرگونه ساز چنین اطلاعاتی در مورد شایستگی ها و خطرات سرمایه گذاری در هرگونه رمزنگاری را جستجو کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *