جایی که در ایالات متحده زندگی می کنید می توانیم به شما بگوییم که شغل شما اتوماتیک است

تکنولوژی

گزارش جدید نشان می دهد شهرهای کوچک آمریکا و جوامع روستایی و همچنین جوانان بیشتر احتمال دارد که بزرگی اتوماسیون را تحمل کنند.
اگر شما یک کارمند جوان اقلیت هستید که در یک منطقه روستایی ایالات متحده کار می کند، شانس های اتوماسیون به نفع شما نیست.

گزارش جدیدی از گروه تحقیقاتی Brookings آنالیزهایی را که در ایالات متحده انجام شده است، بررسی می کند و کدام گروه ها دارای بالاترین پتانسیل اتوماسیون هستند. این به این معنی است که احتمالا این کار شما می تواند با استفاده از تکنولوژی انجام شود.محققان به این اعداد با ترکیب محاسبات پتانسیل اتوماسیون وظایف در هر شغل و صنعت، که از گروه مشاوره McKinsey گرفته شده است ، با داده های استخدامی و پیش بینی های دولت، وارد شده اند.

به عنوان مثال، نقش اپراتورهای بسته بندی و پر کردن ماشین ها، یک پتانسیل اتوماسیون ۱۰۰٪ اختصاص یافته است. بنابراین اگر هر کسی در ایالت نبراسکا به عنوان اپراتور ماشین آلات بسته بندی استخدام شود، پتانسیل اتوماسیون کشور به ۱۰۰٪ خواهد رسید.

در سطح ایالت، مقدار زیادی واریانس وجود نداشت. ایندیانا دارای بالاترین میزان توانایی اتوماسیون با ۴۸٫۷٪ بود، در حالی که نیویورک با ۴۲٫۴٪ کمترین میزان را داشت. از آنجا که همه ایالت ها دارای مناطق شهری و روستایی هستند، تفاوت ها به طور خاص مشخص نیست.

با این حال، هنگامی که شما به مناطق کوچکتر مثل مناطق یا مناطق شهری تمرین می کنید – مرکز جمعیت با حومه های اطراف آن – چیزهای بسیار پیچیده تر می شوند. شهرهای کوچکتر در مناطق روستایی کشور بیشتر در معرض خطر هستند. “Mark Muro، نویسنده ارشد گزارش می گوید:” فناوری های جدید، باعث کاهش فشار کار خواهد شد. ” “مکان هایی که قبلا کارهای مهارت متوسط ​​را از دست داده اند، اکنون بر روی [شغل کم مهارت] نیز مواجه خواهند شد.

از تمام مناطق شهری ایالات متحده، دالتون، جورجیا، دارای بالاترین پتانسیل اتوماسیون ۵۶٪، و سپس Kokomo، ایندیانا، با ۵۴٫۷٪ است. منطقه لکسینگتون پارک، مریلند، دارای کمترین پتانسیل اتوماسیون با ۳۹٫۱٪ بود.

تفاوت های شگرفی بین ناحیه های مترو در داخل مناطق دیده می شود، چیزی که تحلیل آن در سطح دولتی نمی تواند صورت گیرد. به عنوان مثال، در حالی که دالتون، گرجستان دارای بالاترین نمره است، پایتخت ایالت آتلانتا، تنها ۱۰۰ مایل دورتر، پتانسیل اتوماسیون بسیار پایین تر از ۴۴٫۷٪ دارد.

نویسندگان گزارش تأکید می کنند که این تفاوت های منطقه ای، به همین دلیل است که برنامه های آموزش و پرورش باید در سطح محلی سازماندهی و اجرا شود. یک برنامه در دالتون، باید برای آماده سازی کارگران برای مجموعه های مختلف کاری، از جمله مواردی که در آتلانتا قرار دارد، تمرکز کند.

مهم نیست که جایی که زندگی میکنید، گروههای زیرفرهنگی و کارگران جوانتر، با کار زیاد با وظایف خودکار کار می کنند. کارگران سنین ۱۶ تا ۲۴ تعداد زیادی از نقش های خدماتی و خرده فروشی را پر می کنند، که مک کینزی می گوید تعداد زیادی از وظایف خودکار را می دهد. بسیاری از آنها در این موقعیت برای کارشان تمام نخواهند ماند، اما اگر ربات ها این نقش ها را بر عهده بگیرند، می توانند ماهیت شغل و آموزش شغلی اولیه را تغییر دهند.

بهترین راه برای محافظت از خود از اتوماسیون: گرفتن مدرک لیسانس. الزاماتی که نیازهای آموزشی سطح بالاتری داشتند کمتر به فناوری جایگزین می شد.

با این وجود، سرعت انجام این کارها به صورت اتوماتیک هنوز ادامه دارد. اگر چه Muro می گوید که تدریجی تر آن است، بهتر است، او نگران است که ایالات متحده ممکن است به سرعت به سرعت سرعت اتوماسیون را افزایش دهد، در صورتی که اقتصاد به شیرجه می رسد. او می گوید: “ادبیات زیادی وجود دارد که نشان می دهد اتوماسیون به ویژه در رکود اقتصادی قرار دارد.” “من در مورد آن نگرانم.”

READ  معرفی مدل ۵G گلکسی اس ۱۰، ۶ دوربین وحسگر اثر انگشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *