برخی از کاربران گزارش دادند که بعد از نصب نسخه جدید WatchOS، اپل واچ آن‌ها از کار افتاده است.

تکنولوژی موبایل و گجت

ساعاتی پیش و پس از مراسم معرفی محصولات جدید اپل، این شرکت نسخه ۵.۱ سیستم‌عامل WatchOS را عرضه کرد. اما خیلی زود، در سایت‌های گوناگون، تعداد زیادی از کاربران گزارش دادند که بعد از نصب این آپدیت، اپل واچ آن‌ها از کار افتاده است. طبق گزارش‌ها، این مشکل عمدتا گریبان‌گیر مالکان سری چهارم اپل واچ شده است. به همین خاطر اگر از اپل واچ استفاده می‌کنید-فارغ از مدل آن-و این آپدیت را دانلود کرده‌اید، به هیچ عنوان آن را نصب نکنید.

بعد از انتشار این گزارش‌ها، اپل خیلی سریع عرضه این آپدیت را متوقف کرده تا این مشکل مورد بررسی قرار بگیرد.
بعد از انتشار این گزارش‌ها، اپل خیلی سریع عرضه این آپدیت را متوقف کرده تا این مشکل مورد بررسی قرار بگیرد. همچنین اپل به افرادی که اپل واچ آن‌ها دچار مشکل شده اعلام کرده که با AppleCare تماس بگیرند. البته در بیانیه‌ی اپل آمده که اگر بعد از نصب این آپدیت کاربران موردنظر با مشکلی روبرو نشدند، اقدام جداگانه‌ای لازم نیست و می‌توانند از ساعت هوشند خود مطابق معمول استفاده کنند.

البته چیزی که این مشکل را پیچیده‌تر می‌کند این است که برای نصب سیستم‌عامل اپل واچ نمی‌توان آن‌ها را به کامپیوتر وصل کرد. به همین خاطر کاربران غیر از مراجعه به نمایندگی‌های اپل، چاره‌ی دیگری ندارند.

از جمله مهم‌ترین قابلیت‌های نسخه ۵.۱ سیستم‌عامل WatchOS می‌توانیم به پشتیبانی از چت گروهی فیس‌تایم از طریق بخش صوتی و ارائه‌ی تعداد زیادی واچ‌فیس تک‌رنگ اشاره کنیم. همچنین در این نسخه، ۷۰ ایموجی جدید هم ارائه شده است.

READ  چه انتظاراتی از نمایشگاه CES 2019 داریم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *