برخی از کاربران پیکسل ۳ ایکس‌ال به خاطر یک باگ نرم‌افزاری با دو بریدگی نمایشگر مواجه شدند

تکنولوژی موبایل و گجت

چه چیزی از یک بریدگی نمایشگر عظیم‌الجثه بدتر است؟ دو بریدگی نمایشگر. دقیقا این اتفاقی است که برخی از کاربران پیکسل ۳ ایکس‌ال با آن مواجه شده‌اند وقتی که به خاطر یک باگ نرم‌افزاری، یک بریدگی نمایشگر جدید در گوشی آن‌ها پدیدار شده است.

سایت Android Police گزارش داده که برخی از کاربران این گوشی متوجه یک باگ نرم‌افزاری شده‌اند که یک بریدگی نمایشگر مجازی را به‌صورت تصادفی در کنار گوشی (البته بیشتر در سمت راست) ایجاد می‌کند. اگرچه فقط تعداد بسیار کمی از کاربران با این مشکل مواجه شده‌اند، ولی آن‌ها خیلی سریع عکس‌های این اتفاق را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و این تصاویر هم مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبین و سایت‌ها هم قرار گرفته است.

به گفته‌ی برخی از کاربران سایت Reddit که به این مشکل برخورده‌اند، با ریستارت کردن گوشی، این بریدگی نمایشگر مجازی هم ناپدید می‌شود. خوشبختانه گوگل از این مشکل خبر دارد و اعلام کرده که «به‌زودی» این مشکل را برطرف می‌کند. اگرچه ما دقیقا نمی‌دانیم که اصلا چرا گوگل تصمیم به ایجاد بریدگی نمایشگر مجازی در پیکسل ۳ ایکس‌ال گرفته، به‌خصوص بریدگی‌ای که کاری به اسپیکرها، دوربین‌ها و دیگر سنسورها ندارد. اما در هر صورت باید اذعان کنیم که این باگ تا حد زیادی خنده‌دار و سرگرم‌کننده است.

READ  نقد و بررسی‌ گوگل پیکسل ۳ ایکس‌ال از دید سایت‌های مطرح

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *