این بانک Crypto Savvy در حال ایجاد پهنای باند برای پرداخت های خرده فروشی بیت کوین است

ارز دیجیتال

بانک آلمانی که متعلق به شرکتهای blockchain Nimiq ، TokenPay و بنیاد Litecoin است ، قصد دارد پردازش پرداخت های cryptocurrency را برای خرده فروشان از سال 2020 آغاز کند.

ماتیاس فون هاف ، مدیرعامل WEG Bank AG به CoinDesk گفت که این برنامه در حال حاضر برنامه های خرده فروشی را برای یک گروه آزمایشی ماسهبازی پذیرفته است ، که برنامه ها در اوایل سال 2020 باز می شوند.

وی گفت: “لازم نیست مشتری بانک باشید.” “تمام کاری که ما انجام می دهیم این است که چارچوب نظارتی را در پس زمینه ارائه دهیم ، تا اطمینان حاصل کنیم که وقتی خرده فروشی کریپتو را دریافت می کند ، در صورت انتخاب ، در واقع حساب حساب بانکی خود را دریافت می کند.”

از آنجا که شریک برنامه Salamantex قبلاً چنین دستگاههای فروش را در اتریش آزمایش کرده است ، فون هاف گفت این سهامدار جدید بانکی به خرده فروشان این امکان را می دهد تا پرداخت های رمزپایه را به کیف پول های خود ارسال کنند یا مستقیماً به حساب بانکی واریز کنند. این برنامه با نام تجاری جدید فن آوری WEG Bank AG ، TEN31 اداره می شود.

وی افزود که این برنامه با بیت کوین ، لتکویین و چندین دارایی رمزنگاری نشده کشف نشده آغاز می شود. هفته گذشته این بانک NIM و TPAY را به افرادی که در یک مسابقه توییتر شرکت کرده بودند ، پیشنهاد داد.

فون هاف با بیان برنامه های گسترده تری برای سال 2020 و بعد از آن افزود:

ما فقط به پایانه های فروش فروش محدود نخواهیم شد. ما پرداخت اینترنتی ، دستگاههای خودپرداز را انجام خواهیم داد و در حال حاضر در حال بررسی گزینه ادغام ارز [رمزنگاری] در بانک هستیم. ”

READ  Crypto Token HBAR در حال تانکینگ است و Hedera Hashgraph به دنبال راه حل است

معلوم نیست که بانک با کدام مبادله ممکن است در آینده ادغام شود. برای اولین بار ، بنیاد ذینفع ذیربط Nimiq در حال کار بر روی چنین فناوری است ، به نام ابتکار OASIS ، با مبادله غیر متمرکز غیرمجاز مستقر در مالت (DEX) Agora Trade.

الیون چین ، بنیانگذار Nimiq به CoinDesk گفت: “آنچه ما با OASIS تصور می کنیم این است که ما می توانیم بین دنیای بلاکچین و دنیای سنتی بانک یا حساب بانکی ارتباط مستقیمی برقرار کنیم.” “هدف این است که تا سال 2020 ، اولین آزمایش شبکه اصلی OASIS با WEG Bank AG و Agora انجام شود.”

در مورد سایر DEX های آینده نگر ، TokenPay همچنین دارای حق تقدم در DEF eFIN است.

“درپ کاپو” مدیر عامل TokenPay به CoinDesk گفت: “ما مشتاقانه برای همکاری با WEG Bank برای ادغام eFIN ، یک زنجیره متقابل زنجیره ای غیر عادی” همکاری می کنیم.

Nimiq و TokenPay هر دو توسط سکه های اولیه سکه (ICO) تأمین می شدند. براساس گزارش شفافیت Nimiq از سپتامبر 2019 ، تیم این پروژه تقریباً 3.8 میلیون دلار به ارزش 12.8 میلیون دلار در طول ICO 2017 با درآمد 9.9 درصدی در WEG Bank AG جمع آوری کرده اند. دو شرکت رمزنگاری دیگر که درگیر پروژه TEN31 هستند دارای همان میزان سهام هستند ، هرچند بنیاد Litecoin سهام خود را به طور رایگان از TokenPay دریافت کرد.

صرف نظر از نام بسیاری از نام های تجاری در حال حاضر ، WEG Bank AG خود سازمان تنظیم شده ای است که خدمات سازگار را تسهیل می کند.

READ  Sia به رقم SEC 225K $ بیش از 120K $ فروش ثبت نشده توکن رسیده است

چینی نیمیق گفت: “این راه حل باعث می شود كه شبانه روزی بسیار راحت تر به درون كریپتو وارد شود.”

“من امیدوارم که این نوع راه حل ها نرم و صاف ، سریع تر ، آسان تر شود ، تا جایی که والدین من نیز با آن راحت شوند.”

WM Bank AG مدیر عامل شرکت ماتیاس فون هاف (سمت راست) تصویر از طریق توییتر

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *