انتقال داده بین پلتفرم‌ها به کمک غول‌های تکنولوژی

تکنولوژی فناوری اطلاعات

فیس بوک، گوگل، مایکروسافت و توییتر روز جمعه در یک گزارش خبری اعلام کردند که قصد دارند در پروژه انتقال داده‌ها شرکت کنند تا راهی ساده‌تر برای انتقال اطلاعات به سرویس‌های آنلاین و خارج کردن اطلاعات از آن‌ها فراهم شود.

این شرکت‌ها با این هدف همکاری در پروژه انتقال داده‌ها را آغاز می‌کنند که کنترل بیشتری برای دانلود و انتقال اطلاعات آنلاین بین سرویس‌ها در اختیار کاربران خود قرار دهند. این تصمیم پس از آن گرفته شد که چند رسوایی مربوط به اطلاعات برای غول‌های تکنولوژی به وجود آمد.

پروژه انتقال داده قصد دارد یک پلتفرم متن باز انتقال اطلاعات بین سرویس‌های مختلف ایجاد کند تا کاربران اینترنت بتوانند اطلاعات خود را بین ارائه دهندگان خدمات آنلاین به راحتی جا به جا کنند. این پلتفرم با استفاده از APIهای فن‌آوری موجود در سرویس‌های مختلف و روش‌های مجوز دسترسی به داده‌ها، از آن استفاده می‌کند و سپس داده‌ها را به یک فرمت متناسب با پلتفرم جدید انتقال می‌دهد.

پروژه انتقال داده هنوز در حال توسعه است، اما حمایت غول‌های تکنولوژی از این پروژه می‌تواند به آن سرعت ببخشد. در صورت نهایی شدن این پروژه شما کنترل بیشتری روی داده‌های آنلاین خود خواهید داشت و می‌توانید تمام اطلاعات خود را از شبکه‌های اجتماعی به پلتفرم‌های دیگر منتقل کنید.

READ  کاهش سرعت در آزادراه‌ از ۱۲۰ به ۱۱۰ کیلومتر منتفی اعلام شد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *