از معتبر Mt Gox ، از DOJ خواسته است تا اطلاعاتی را در مورد صاحب زندان BTC-e الكساندر وینك به اشتراک بگذارد

ارز دیجیتال

معتمد وجوهی که از طرف طلبکاران Mt Gox بازیابی می کند ، با وزارت دادگستری ایالات متحده در جستجوی اطلاعاتی درباره اسکندر وینیک تماس گرفته است ، که دادستان ها ادعا می کنند در شستن وجوه دزدیده شده از صرافی ورشکسته نقش داشته اند.

دفتر وی روز سه‌شنبه اعلام كرد كه نوبوكی كوبایاشی ، امانتدار ، جزئیات تحقیقات وزارت دادگستری درباره BTC-e ، تبادل رمزنگاری منقوش با ریشه روسیه را درخواست كرد. Vinnik ، به گفته اپراتور BTC-e ، در تابستان سال 2017 به درخواست نیروی انتظامی ایالات متحده دستگیر شد و اکنون در یونان زندانی است.

کوبایاشی پس از آنکه دادخواست 100 میلیون دلاری دادخواست مدنی علیه وینیک را در تابستان امسال ارائه داد ، با وزارت دادگستری تماس گرفت و ادعا کرد که وی فعالیتی در زمینه خدمات پول ثبت نام نکرده است و نتوانسته است از پولشویی جلوگیری کند.

دفتر معتمد در بیانیه ای گفت: “معتمد توانبخشی از طریق یک شرکت حقوقی ایالات متحده با وزارت دادگستری ایالات متحده تماس گرفته و به دنبال اطلاعات بیشتر است.”

وزارت دادگستری به درخواست CoinDesk برای اظهار نظر در زمان مطبوعات پاسخ نداد.

“بهبود روسیه” در انتظار است
کوه طلبکاران Gox در ماه های اخیر به طور فزاینده ای به BTC-e علاقه مند شده اند.

ZP Legal ، یک شرکت حقوقی روسی ، ادعا می کند که می تواند تا حدود 200،000 BTC از اتباع بی نام روسی مربوط به BTC-e بازیابی کند و این که قبلاً برخی از سکه های مفقود شده را نیز در آن قرار داده است. با این وجود ، طلبکاران به سختی متحد شده اند که بخواهند با ZP Legal کار کنند ، که می خواهد BTC بهبود یافته را در ازای خدمات خود ترمیم کند. کوبایاشی هنوز نمی گوید اگر می خواهد با ZP در مورد “بهبود روسیه” همکاری کند.

READ  این بانک Crypto Savvy در حال ایجاد پهنای باند برای پرداخت های خرده فروشی بیت کوین است

در جلسه عمومی با طلبکاران روز سه شنبه ، متولی غیر متعهد ماند ، و فقط خاطرنشان كرد كه تیم وی توسط ZP Legal با وی تماس گرفته شده است و اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهاد آن درخواست كرده است. الكساندر ژلزنیكوف رئیس ZP از اظهار نظر در مورد این مقاله خودداری كرد.

در این جلسه مشخص شد که دو مدعی بزرگ برای کوهستان. بودجه باقیمانده Gox – Mt. شرکت مادر Gox شرکت Tibanne (به رهبری مدیر عامل سابق صرافی مارک کارپلس) و Mt. شریک ناموفق ایالات متحده Gox ، CoinLab – ادعاهایی را که قبلاً توسط متولی رد شده بود ، دعوا کرده است.

تیبان 82،507.7 BTC و 3.5 میلیون دلار (386 میلیون ین ژاپنی) درخواست کرد در حالیکه CoinLab 15.7 میلیارد دلار (1690 میلیارد ین ژاپنی) درخواست کرد. امانت اساس مطالبات را تأیید كرد ، اما مبلغ مطالبات را مورد اختلاف قرار داد. دادگاه با رسیدگی به پرونده ، ارزیابی متولی را تأیید كرد و طبق گفته متولی تیبان تجدیدنظر در دادگاه عالی تجدیدنظر كرد.

تیم کوبایاشی طی شش ماه گذشته حدود 1.5 میلیون دلار (155 میلیون ین ژاپنی) سوزانده و اکنون در مجموع 644 میلیون دلار (69.4 میلیارد ین ژاپن) در بودجه های از دست رفته بازیافت کرده است. طلبکاران قرار است در مارس 2020 مجدداً با متولی دیدار کنند.

تصویر الکساندر Vinnik از طریق Shutterstock

رهبر خبرهای blockchain ، CoinDesk رسانه ای است که در تلاش برای بالاترین استانداردهای روزنامه نگاری است و از مجموعه سختگیرانه ای از سیاستهای سرمقاله پیروی می کند. CoinDesk یک شرکت تابعه مستقل از گروه ارزهای دیجیتال است ، که در زمینه راه اندازی ارزهای رمزپایه و سرمایه گذاری blockchain سرمایه گذاری می کند.

READ  Binance و Polychain در حال سرمایه گذاری یک بانک دوستانه با رمزنگاری در مالت هستند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *