آی بی ام معامله ۲۶۰ میلیون دلاری با بانک جزایر فیلیپین را برای تحرک دیجیتال به ثبت رساند

تکنولوژی

آی بی ام یک معامله ۲۶۰ میلیون دلاری با بانک جزایر فیلیپین را امضا کرده است (BPI) برای تسریع در تحول دیجیتال.
تحت این معامله، IBM خدمات زیرساختی IT را برای حمایت از ابر هوشمند و فناوری های پیشرفته دیجیتالی و همچنین قابلیت های توسعه دیجیتال ارائه خواهد داد.

با بیش از ۹ میلیون مشتری، BPI سومین بانک بزرگ فیلیپین از نظر دارایی است.

BPI می گوید از طریق این توافقنامه خدمات فناوری اطلاعات جدید، “هدف حفظ محیط اطمینان و سازگار با فناوری اطلاعات برای حفظ رهبری در صنعت بانکداری فیلیپین” است.

سزار پرز کنسون، رئیس و مدیر عامل شرکت BPI، گفت: “محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر است و ما باید سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال ما را تسریع دهیم. ما باید همچنان به یک بازار همیشه در حال تغییر واکنش نشان دهیم.”

“توافق گسترده ما با آی بی ام به ما کمک می کند تا در معرفی نوآوری ها و تبدیل چگونگی انجام کارهای خود در BPI به سرعت عمل کنیم.”

IBM و BPI از طریق همکاری، یک محیط فناوری اطلاعات را طراحی کرده اند که از یک استراتژی اقتصادی باز API بهره می برد.

این توافقنامه به اهداف برخی از تحولات دیجیتالی بانک کمک می کند که شامل ارتقاء مداوم شعب بانک با تکنولوژی جدید و همچنین سایر برنامه های خدمات مالی برای مشتریان است.

مارتین جتر، معاون ارشد IBM Global Technology Services، گفت: “بانک هایی مانند BPI از طریق یک تغییر عمده و تحول کامل کسب و کار خود با خدمات پیشرفته برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان متداول در جریان هستند.

“ما از کمک به یکی از بانک های پیشرو در جنوب شرقی آسیا توانستیم زیرساخت اصلی IT خود را در اختیار داشته باشیم و تجربیات دیجیتال جدیدی را با IBM Cloud در محیط امن و باز برای کمک به آماده سازی BPI برای آینده بانکی فراهم کنیم.”

READ  گلکسی S10e کدام دسته از کاربران را هدف گرفته است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *